Megoldásra vár

Reklámok és fényszennyezés

A Városligetben az elmúlt években több olyan fejlesztés is történt, amik inkább ártanak, mint használnak. Ilyenek a digitális reklámtáblák is, amik közül az egyik a játszótér bejáratában van, hogy a gyerekek itt se meneküljenek a kijelzők elől. Sötétedés után a fényük nagyon erős és sajnos nagyon zavaró, főleg a Olof Palme, Zichy Mihály, Paál László út, Dvoŕák sétány csomópontjában a zene háza közelében. A parkban semmi keresnivalója sincs se hirdetésnek, sem pedig annak a többlet fényszennyezésnek, amiket ezek a kijelzők okoznak. Kérem távolítsák el ezeket a gépeket, kezdve a játszótérivel!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Budapest Dvorák sétány 1 47.509069
Reklámok és fényszennyezés bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Balogh László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Látogató!

    Köszönjük, hogy megosztotta velünk a Városligetben szerzett tapasztalatait!
    Tájékoztatjuk, hogy a megvilágított reklámhordozó totem fényerejét kollégáink ellenőrizték, és az eredet
    ...
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Meglazult, járda fölé lógó tetőszerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bosnyák utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült mászóka

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ond vezér park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére