Megoldott

Megrongálódott csúszda

Balesetveszélyessé vált a csúszda. Több helyen is eltört a műanyag, félő hogy megvágja vele magát valaki

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 44

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az alábbi választ kaptuk a III. kerülettől:
    A csúszda javítására már sor került, a bejelentés megoldottra állítható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy
  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos csak annyi a változás, hogy letépték a lezárást jelző szallagot
  • Barkóczi Dávid visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés leírását "Balesetveszélyessé vált a csúzda. Több helyen is eltört a műanyag, félő hogy megvágja vele magát valaki"-ról "Balesetveszélyessé vált a csúszda. Több helyen is eltört a műanyag, félő hogy megvágja vele magát valaki"-ra.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés nevét "Megrongálódott csúzda"-ról "Megrongálódott csúszda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Barkóczi Dávid Úr!

    Köszönjük bejelentését!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy elrendeltük a csúszda üzemen kívül helyezését.
    A javítást megrendeltük, a munka elkészültéig szíves türelmét kérjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott halott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhiulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére