Megoldott

Kivágott fa maradék itt lett hagyva

Kivágták a fát 1 hete kb.,a nagyját elvitték ledarálták ezt meg valahogy kényelmesen ott hagyták. Ez egy ovi melletti park ahol kisgyerekek is naponta járnak,kérem szállitsák el a maradék fa részeket,mert nem kis ágak ezek. "És nemhiszem hogy ha elviszik attól aszály lesz"Szoval kérhetném akkor vigyék el. Köszönjük.(sajnos csak ilyen képet tudom róla betenni)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szentmihályi út 24f
Kivágott fa maradék itt lett hagyva bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb,...
  • Járókelő Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott,pár napon belül rendbe tették azt a részt,a fa maradékokat elszállították🤗
  • Janó Ágnes elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fű, toklász, gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Tamás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kaszálás utáni járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére