Megoldott

Itt felejtett dolgok

A vízműveknek nem hiányoznak ezek a dolgok? Pár hete kicserélték a kidöntött tűzcsapot, de aztán csapot-papot (lécet, egyebet) hátrahagytak...

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly krt. 98

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    ma már nem volt ott, valaki elvitte őket (remélem a Vízművek :D )
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére