Megoldott

Graffiti, felirat, firka

Anonim Járókelő

A Margit-sziget déli végén a pesti védművön és a lehajtó támfalán oda nem illő felirat, graffiti található. Kérem takarítsák le mindkét helyszínt!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margit híd
Graffiti, felirat, firka bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • S. Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Munkatársaink a firkákat eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterületek tisztántartásáért,
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés tárgyát.

  • S. Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére