Megoldott

Elhagyott roncsautó

FRISSÍTÉS: 2026.05.17.

A bejelentő válasza:
„Annyi történt közben, hogy 5 méterrel arrébb tolták és levették róla a rendszámot.”

-----

Helló,

Valaki széttört és elhagyott egy autót a Jász-Dolmány sarkon (XIII.).
Itt van már hetek óta, nem lehetne-e elvitetni?

üdv,
János

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 157
Elhagyott roncsautó bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítva
  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés leírását.

  • Kovács János hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi történt közben, hogy 5 méterrel arrébb tolták és levették róla a rendszámot.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Kovács János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régóta parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Banhazi Zsofia
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére