Megoldott

Mikor lesz jó a kút?

Ebből a kútból öntözöm az egyik közeli fát az Önkéntes Vízadásban, ezért érdeklődöm, mikor lesz használható. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 17
Mikor lesz jó a kút? bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!

    Köszönjük megkeresésüket. tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen található ivókút üzembehelyezése megtörtént.

    Üdvözlettel,
    ...
  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott!
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentőnk!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Amennyiben módodban áll kérünk, továbbra is küldj be fotókat a bejelentett ügyek állapotáról! Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tud...
  • Nagy Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Működik.
  • Járókelő Andris elküldte az ügyet az illetékesnek: FV Fővárosi Vízművek

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére