Elhagyott babakocsi
Az 1-es villamos megállòban hagyta valaki
Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Róbert Károly körút
Az 1-es villamos megállòban hagyta valaki
Hozzászólások
Tárgy: tájékoztatás
JAROKELO-BUDAPEST-00194100
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük bejelentését, mellyel kapcsolatban az üzemeltető BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatj...
Köszönjük, hogy használtad a Járókelőt! Az illetékesnek pedig ezúton is köszönjük az intézkedést.
Legyen szebb, biztonságosabb és élhetőbb a város!
Ha te is így gondolod, segítsd...