Bűz és mocsok
Kedves Hölgyem/Uram!
A Müpától az 1-es villamoshoz vezető gyalogos "alagút" egyik sarkában valószínűleg emberi ürülék van napok óta. Egyéb nedvek is csordogálnak ott, amelyek rettenetes szagot árasztanak, és sajnos egy levegővel nem lehet átmenni a folyosón. Legyenek kedvesek intézkedni az ügyben!
Nagyon köszönöm.
Orsolya
Ui. egyébként az 1-es villamos összes megállója elképesztően mocskos (A Közvágóhíd és a Puskás Stadion között biztosan)
Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd H
Hozzászólások
Tárgy: tájékoztatás
JAROKELO-BUDAPEST-00193698
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy a szen...