Megoldott

Burkolathiány

Ez az "akadályosított" gyalogos-átkelőhely a Fehérvári úton éktelenkedik, Újbuda-Központ villamosmegálló járdaszigete és az Eszék u. torkolata között. Történt már itt elbotlásos baleset, pedig egy talicska szurkos sóderrel és egy gumicsizmával percek alatt javítható lenne!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 19

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Befoltozták. Megoldva!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nincs villamosmegáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Keskeny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére