Kátyú az úttesten
FRISSÍTÉS: 2026.06.15.
A bejelentő visszajelzése:
„A kátyú tovább mélyült azóta is. Olyan, mintha arra várnának, hogy valami baleset és károsodás történjen. (Akipattanó kö fejen találjon valakit, vagy egy autó tengely törést szenvedjen?) Mi kell ahhoz, hogy az önkormányzat csináljon valamit?”
-----
Újpesten a Klapka György utca 19-21 környékén 50x70x7 cm-es kátyú keletkezett a téli felfagyások után. Az egy sávos két irányú nagy forgalom miatt a mérete rohamosan növekszik. Mostanra már az alap beton is kezd tönkre menni.
Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Klapka György u. 22
Hozzászólások
Köszönjük ismételt jelzését!
Tájékoztatom, hogy az útjavítási feladatot közszolgáltatónk, az Újpesti Városgondnokság Kft. megbízott vállalkozója végzi a bejelentett, valamint a sza...
Köszönjük jelzését, valamint hogy felhívta figyelmünket a kialakult kátyúra.
A jelzett problémát nyilvántartásba vettük és következő megrendeléseinkben szerepeltetni fogju...