Megoldott

Szétesett korlát

Leesett a korlát egy-egy léce, az Andor Bornemissza sarok két oldalán.

Probléma helyszíne
Budapest Bornemissza tér 12

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították
  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg érkezett válasz azóta?
  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta láttam, hogy az Andor utcán végig több helyen hasonló a helyzet.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére