Megoldatlan

Villamos felújítás utáni káosz

A Fehérvári úti villamos felújítás során az Andor utca 4 szám és a Prémium pékség közötti zöld felületet használták építési felvonulási területnek. A munka után tele van szeméttel óriási kráterekkel és a növényzet is tönkre lett téve. Mivel az út közvetlen környezetét rendezték, gyanítom, hogy itt nem igazán akarnak rendet rakni a kivitelezők. Ki fogja ezt rendbe tenni?

Probléma helyszíne
Budapest Andor u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy László visszajelzésére vár.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is elég ramaty állapot
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Én még arra vagyok kíváncsi hogy a nem rég befejezett aszfaltozás után, kihagyták a zebráknál 1-1 csíknyi területet, azt majd megcsinálják-e valaha vagy kell szólni nekik.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0012307/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (19256)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére