Mocsok, szemét
A 4-es metró Bikás park állomásépületében össze van hányva, ill. szemetelve a vasbeton födém, ami a lépcsőtől jövő járókelők feje fölött van.
Ezt a felületet a korláton túl láthatóan soha nem szokták takarítani.
Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikás park
Hozzászólások
Köszönjük a visszajelzésed! Ügyedet egyelőre még nem küldjük el újra az illetékes szervezetnek, mert válaszuk szerint a probléma megoldása folyamatban van, aminek státuszáról nagy...
Tárgy: tájékoztatás
JAROKELO-BUDAPEST-00192290
Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a BKV Zrt. állásfoglalása szerint a...