Megoldatlan

Szemetes park Újpest-Központ közelében

A Munkásotthon és Kassai utcák kereszteződésénél levő park rendkívül szemetes. A csatolt kép csak ízelítő, az egész park tele van eldobált szeméttel. Mivel Újpest központ közelében elég kevés zöldfelület van, ezért kérem gondoskodjanak arról, hogy az a kevés legalább jó állapotú legyen, és ne legyen szemetes.

Ennek a parknak a szemetessége rendszeresen probléma, ezért az egyszeri takarításon kívül legyenek szívesek gondoskodni arról, hogy rendszeresen legyen takarítva, és akár plusz szemetest is ki lehetne helyezni a képen levő pad mellé. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 23-31

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kovács Vanda hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos egész Újpest így néz ki! :(
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lepusztították a zöld füves részt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére