Megoldott

Otthagytak egy vízművek üzemzavar elhárítás táblát

Anonim Járókelő

Nem tudom, mennyire látszik a képen de Pajkos Andor utca kereszteződésénél otthagytak egy vízművekes üzemzavar elhárítás táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pajkos u. 54-56

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    már nincs ott, a bejelentés lezárható
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére