Megoldott

Kátyú a Neszmélyi úton

Anonim Járókelő

Csinos kis kátyú díszeleg a Neszmélyi úton. Van több kicsi is, de ő a legnagyobb.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel örömmel tapasztaltam, hogy kijavították, sőt nem csak ezt a szép példányt, hanem a sok kis barátját is a környéken :)

    köszönöm
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére