Megoldott

Hanyagul elhelyezett tábla

A Magyar utca sarkán elhelyezett tábla nincs beásva, bebetonozva a földbe, könnyen elmozdítható, kidönthető, ez gyakran elő is fordul.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Magyar u. 40

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanra viszont valóban megtörtént a leásás!
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom milyen táblát láttál de ez még nincs leásva.
  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Leásták a táblát végre.
  • S-N Szabolcs (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kossuth Lajos utca 159 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    felesleges sáv lezárás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Helsinki út 73 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére