Megoldatlan

Utasváró állapota

Anonim Járókelő

Ezer és egy éve át lett helyezve a Timót utca névre keresztelt buszmegálló, aminek semmi köze a Timót utcához, de ezidáig nem sikerült lebontani a régi utasvárót.
Különösen megmosolyogtató, hogy micsoda távolságra helyezték át a megállót, aminek utasvárója évek óta nem látott üveget.

Valahonnan rémlett a dolog, találtam is erről egy 2009-es és egy 2010-es cikket (igen, 2009 és 2010, azóta így állnak az utasvárók):
http://ideiglenes.wordpress.com/2009/02/11/intermedia-kft-korkoros-romok/

http://belvaros.blogspot.hu/2010/01/min-egy-eve-nem-takaritjak-az.html

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta van már üveg a megállóban?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "annak pótlásait követően azok egy hetet sem voltak ép állapotban"
    Az ok ez.
    Gondolom ahol nem szokás a jóembereknek folyton kitörni az üveget, de néha mégis megteszik, ott rendszeresen pótolják. Itt...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt elég érdekes a válasz... Eszerint a JCDecaux nem köteles pótolni az üveget: a cég "nem pótolja a szándékos rongálás okozta kárt." Akkor meg mit csinálnak?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ezek után illene elküldeni a JCDecaux-nek, amit még leírni sem tudtak, nemde?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1887)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy a Soroksári úton
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kis Péter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leesett csempe

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére