Megoldott

Hév-táblák

Anonim Járókelő

Nem igazán mutat hajlandóságot a BKK arra, hogy a hév-állomások és megállók menentrendi tábláit karbantartsa, kijavítsa, kicserélje. Pedig aztán két megállóátnevezés között csak van rá keret...
Elég ócska és/vagy régi menetrendtartók vannak az összes hév-vonalon, mint a Timót utcai(, aminek köze nincs a Timót utcához).
Még egy sok-sok évvel ezelőtti menetrend is van ott, ami a megállóból történő indulásokat mutatja.
A nagy, aktuális menetrend lassan olvashatatlan lesz, a plexi kidől a helyéről, de legalább a dohányozni tilos matrica szépen fel van rá ragasztva. Hiszen az kötelező.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez nagyon szuper
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1885)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbi választ adjuk:

    Köszönjük észrevételét, a probléma megoldás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kis Péter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Leesett csempe

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére