Megoldatlan

Beszakadt úttest

Alámosott úttest Káposztásmegyeren. Ügető utca és Lakkozó utca kereszteződésében.

Probléma helyszíne
Budapest Ügető u. 16

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • P Sz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsüllyedt burkolat, kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szent László tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére