Megoldott

Mély kátyú a VIII. kerületben

A VIII. kerületben a Szentkirályi utca 47 előtt egy mély kátyú van az úttesten, pont a nyomvonalban. A katyút a kétoldalon parkoló autók miatt nehéz kikerülni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Uram/ Asszonyom!

    Köszönjük, tájékoztatását! A fenti címen lévő kátyút a munkatársaink 2013.04.15.-én helyreállították.
    Reméljük, hogy a jövőben is számíthatunk tájékoztatására.

    Üdvözlettel,...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mély kátyú!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Semmelweis Klinikák (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Visszatérő kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére