Megoldott

Szemétlerakás a Rákoscsaba utcában

Tisztelt Illetékes!

Annak idején az első bejelentésem is ugyanerről a helyszínről, mégpedig a Rákoscsaba utcából érkezett és a téma is ugyanez volt: illegális hulladéklerakás. Önök által is ismert, hogy az utcában rendszeres a hulladáklerakás, de vajon mi az oka annak, hogy nem lépnek fel komolyabban a hulladáklerakók ellen?

Tavaly a TESZEDD országos szemétgyűjtési akció keretében a terület egy részét megtiszíttottuk a csapatunkkal, azonban lévén, hogy az idei megmozdulás ősszel lesz, nincs lehetőségünk ismét takarítani. Hamarosan kezdődik a vegetációs időszak és a növényzet eltakarja majd a szemetet, nem kellene megvárni ezt... Kérjük Önöket, hogy mielőbb intézkedjenek a terület megtisztításáról, rendbetételéről, főként ha az érintett terület önkormányzati tulajdonban van.

Tisztelettel:
Bana Roland

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Rákoscsaba u. 36

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi helyszínről a kommunális hulladékot (2 m³) hivatalunk elszállíttatta.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Bana Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyűlik a szemét, gyűlik.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bana Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sima ügy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Agyaghegyi dűlő (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére