Letaposott havas, jeges járda, már szilveszter óta...
Az alábbi ingatlanokhoz tartozó járdaszakaszokat nem takarítja (csúszásmentesíti) az ingatlanok használója, üzemeltetője, tulajdonosa; sem korábban a fák hullajtotta növényi zöldhulladéktól, ami esős időben nyálkás és erősen síkossá válik, sem pedig a szilveszteri havazáskor, de azóta sem az elmúlt 2 napban leesett hórétegtől:
1. 1022 Budapest, II.kerület, Marczibányi tér 6-7.
- Harris Park / Bobó Étterem körüli járdák, ideértve a Felvinci úti oldalt is.
2.
és a Felvinci út alján a 11-13.számok között, de a páros(!) oldalon (ez az első háztömb a Bobó Étterem mellett az úton).
Ketten együttesen a Marczibányi tér - Felvinci út sarkától így jelentős hosszúságú, mintegy: 130 méteres járdaszakaszt NEM TARTANAK karban, nincs takarítás, nincs csúszásmentesítés.
A feltöltött képeket tegnap éjjel és ma reggel készítettem.
A Felvini úton lévő új háztömb azért a saját belső járdáját makulátlanul eltakarította. :)
Hozzászólások
Mint ismert a hatályos jogszabályok alapján az úttest szegélyig az érintett ingatlan tulajdonosok kötelezettsége a járda és a zöldterület takarítása és karbantartása.
1/198...