Megerősítésre vár

Itt maradt üres fülke

Anonim Járókelő

Két fülkét elbontottak a Kosztolányin, a harmadik ikerfülke, szintén készülékek nélkül, továbbra is rontja a városképet. Gondolom, ebből azért mégiscsak abszurd lett volna egy harmadik "vészhívó" NER plakáthordozót csinálni.
Mikor várható az elbontása?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 71
Itt maradt üres fülke bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaj, ne! Mondja már meg valaki, hogy ész érvek alapján mi szükség van egy harmadik vészhívóra a Kosztolányin!?
  • S. Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét hamarosan új segélyhívó berendezésre cseréljük.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rendszerünkben 13
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos kerek fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fadrusz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyitott elosztószekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Torbágy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére