Megoldott

Csőtörés a parkolóban

Az Irinyi József utca és a Bogdánfy utca közötti parkoló végén (ovoda? mögött) víz bugyog fel a megsüllyedt aszfalt felvágott résén. Több helyen is van mélyedés, és a víz mennyiségéből ítélve ez már huzamosabb ideje fennálló probléma. Tartok tőle, hogy az autók alatt beszakadhat a burkolat.
A parkoló másik oldalán is tócsák voltak a padkánál, de ez lehet esővíz is.

Probléma helyszíne
Budapest Irinyi József u. 32c

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a javítás, újra használható az összes parkolóhely.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem rögzített közműakna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    János utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szivárgó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szlovák út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére