Megoldatlan

Hiányzó zebra

Újpesten a Görgey Artúr utca - Corvin utca sarkáról hiányzik egy zebra.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen a kéttannyelvű gimnázium, a másik oldalon az OBI, JYSK, SPAR, igen nagy a gyalogos forgalom, az autósok a Görgeyre felkanyarodván automatikusan balra néznek, szerintem ez balesetveszélyes.
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Minek ide zebra?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elektromos autók

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szabolcska Mihály utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére