Megoldott

Kátyú és kidöntött tábla a Marczibányi téren

A Marczibányi tér északkeleti oldalán a 9/a előtt egy nagy kátyú keletkezett, valamint a fekvőrendőr is elkezdett tönkremenni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Marczibányi tér 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján megoldódott.
  • Fábry Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, köszönöm!
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Bejelentését rögzítettük a http://govcenter.hu/ekornyezet/ linken megtalálható II. Kerületi internetes közterületi bejelentő rendszerben.
    A bejelentés azonosítója: 3362,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fábry Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Fenyves lejtő lévő kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére