Megoldott

Folyik a tűzcsapból a víz.

Anonim Járókelő

A tűzcsapból erősen cseppet, folyik a víz.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szigetvári u. 10b

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leláncolt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére