Kiszakadt pollerek helyére parkolnak
FRISSÍTÉS: 2026.02.13.
A Budapest Közút válasza:
„Az oszlopok pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.”
-----
FRISSÍTÉS: 2026.02.13.
A bejelentő visszajelzése:
„Itt kellene pótolni, a balesetben letarolták anno”
(további fotók a hozzászólások között)
-----
Fél éve egy balesetben letarolták a pollereket és a korlátot is. Most a pollerek helyére, a járdára parkolnak az Osztrák ovinál
Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Orbánhegyi út 39-45
Hozzászólások
Köszönjük a visszajelzést!
Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
Legyen szebb,...
viszont a kicsit feljebb található fordított U alakú korlátok is ki vannak már szakadva a betonból és valakik ki is ráncigálják gyanítom. Azt egy másik ügybe betettem
Tisztelt Bejelentő!
Az oszlopok pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
Üdvözlettel:
BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
Forgalomtechnikai...
Köszönjük a bejelentést. Lehetőségeinkhez mérten, igyekszünk frekventáltabb időszakokban az ellenőrzést gyakoribbá tenni az érintett területen, a szabálytalan várakozások megszünt...