Megoldatlan

Törött kuka

Anonim Járókelő

Csúny törött kuka javításra szorulna vagy cserére.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Aradi u. 25

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ürítetlen kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére