Megoldásra vár

Hibás felfestés

Anonim Járókelő

A Wesselényi utca egy szakasza több hónapja két irányú forgalom által használható, így az egyik sor parkolót megszüntették.
Sajnos a felfestés szerint továbbra is parkolónak látszik ez a terület, csak a táblát cserélték ki az utcaszakasz elején.. ha valaki kocsival jár arra, ritkán parkol a környéken akkor nem fog neki feltűnni az utca végén lévő tábla.. meg sem fog gordulni a sofőr fejében, hogy a számára felfestett parkoló már nem parkoló.. csak elfelejtették eltávolítani a festéket és valójában szabálytalanul parkol.

Kérjük a parkoló felfestését szüntessék meg, mert a forgalmi sáv parkolónak néz ki. Így hónapokkal az intézkedés után is csak feszültséget szül, nem éri el a valós célját a forgalmi módosítás.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi utca 8. 4
Hibás felfestés bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk a VII. ker. Wesselényi utcán a korábban feketítéssel megszüntetett, de ismét láthatóvá váló burkolati jelek eltávolítását elvégzi.
    A kivitelezésre a burkolati jel fenn
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk a VII. ker. Wesselényi utcán a korábban feketítéssel megszüntetett, de ismét láthatóvá váló zavaró burkolati jelek eltávolítását elvégzi.
    A kivitelezésre a megfelelő i
    ...
  • A rendszer újra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Budapest Közút nem válaszolt 40 napon belül.

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére