Megoldatlan

Földdel tele közmű akna

Kérem, tisztítsák ki az aknát és tegyenek rá zárófedelet. Alig látszik belőle valami és fűnyíráskor nem tesz kárt a fűkaszában a pereme. (X. "Mélytó utca" nevű buszmegálló mellett.) Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mélytó u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem látni belőle semmit. Mintha a Vízműveknek lennének ilyen alakú szerelvényei.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    lyuk (hiányzó fedél) az a úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére