Megoldatlan

Díszburkolat meglazult, mozog

Anonim Járókelő

A Tűzoltó utca - Berzenczey utca sarkán a díszburkolat elég nagy területen meglazult és mozog, ahogy az autók áthaladnak rajta. Korábban már volt javítva, látható a képeken, hogy a megmozdult résznek más a színe.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig nincs kijavítva, sőt egyre rosszabb:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/2239/diszburkolat-meglazult-mozog-2-fejezet
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra teszem az önkormányzati visszajelzés értelmében, kérem jelezze részünkre, ha a helyreállítás még nem történt meg.
  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Közérdekű bejelentését köszönjük, a burkolat helyreállítására intézkedtünk.

    Godóné
    ügyintéző
    Bp.Főv.IX.ker. FPH VVFI
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére