Megoldott

Kigyulladt kuka

Nád utca buszmegállóban (160-as busz) kuka kigyulladt és használhatattlan. Kérem cseréjét

Probléma helyszíne
Budapest Hollós Korvin Lajos u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma mrgoldva. Van új kuka
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Probléma megoldva
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • P. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Augusztusi karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére