Megoldott

Sárfelhordás főútvonalakon

A XXII. kerületben a 7-es és 6-os főútvonalak mentén közvetlenül több területet föld lerakónak használnak, ill. alsórendű burkolatlan utak csatlakoznak a főutakra. Ezekből a lerakókból ill. utcákból érkező gépkocsik extrém mennyiségű sarat hordanak a főútvonalakra, ami nem csupán esztétikailag, hanem közlekedésbiztonsági szempontból is aggályos, mert esőben nagyon csúszik, és külterületről lévén szó, 90-es tempóban haladnak az autók. Szükséges lenne a bekötő utcák ill. föld lerakókban a közlekedési folyosók aszfaltozása, vagy az út gyakori tisztítása. A mellékelt képek nagyon tiszta állapotot mutatnak, általában sajnos ezeknél rémesebb a helyzet.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Csúcs u. 60-64

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A felvétel tegnap 12 óra 18 perckor készült.

    Nem tapasztaltunk sárfelhordást.

    Tisztelettel:
    Nagy Zsigmond
    Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzat
    VÁROSFEJLESZTÉSI ÉS -ÜZEME...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A sárfelhordások a 7. sz. főúton a helyi Önkormányzat területéről érkező gépjárművek miatt keletkezik, ennek tisztítására minden esetben intézkedés történik vagy a FKF Zrt. vagy a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére