Megoldatlan

Elhagyott kisbusz a Frankelban

Parkol egy egykor szebb napokat megélt Mercedes kisbusz a Frankel Leó utcában, pont ott, ahol a villamos kanyarodik a végállomás felé. Elég csúnya látvány.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Hargitai Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    A kisbusz nem elhagyatott csak borzalmas állapotban van. A tulajdonost sajnos nem ismerem.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kuthi Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üzemképtelen gépjárművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyanús gépkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Battai út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére