Megoldott

SÜRGŐS - veszélyes köztéri lámpa a Rumbach Sebestény utcában

Anonim Járókelő

Rumbach Sebestény utca 22. előtt, a Rumbach Center irodaházzal szemben lévő köztéri lámpa teljes "belső része" lóg, a parkoló autók felett himbálózik, egyetlen kábel tartja. Sürgősen javítani kellene, mielőtt baj történik.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönettel vettük bejelentését, mivel Társaságunk elsőrendű célja, hogy a hálózat létesítésében és üzemeltetésében, üzemzavar-elhárításában a szolgáltatási színvonalat javítsuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dexter Sun hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennek a bejelentésnek mi lett a megoldása végül?
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Kidőlt villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Fényszennyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére