Megoldatlan

Koszos, vizelettel, hányással teli VII. kerületi utcák

Köztudott, hogy a VII. kerületben intenzív kocsmaturizmus zajlik. Ennek következménye, hogy hajnalonként a hazatérő tömeg az utcát nyilvános WC-nek használja. Reggel pedig a munkába igyekvő emberek bokáig járnak a hányásban, vizeletben, mert a kerület mostanában egyáltalán nem takaríttatja a járdákat, pedig korábban a lakossági fórumokon ezt ígérték! A hatodik kerületi járdaszakaszokat (naponta!) már a kora reggeli órákban mossák! Ott miért tudják elvégezni a takarítást és nálunk miért nem? A mellékelt képek a Kis Diófa utcában készültek, de a környékre is ez az állapot jellemző. Sajnos ez a látvány mindennapos, nyáron el lehet képzelni a velejáró bűzt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Celichowski Jerzy hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a sarok mindig szörnyén néz ki, a legrosszabb része ennek az amúgy elhanyagolt utcának.
  • Varga Laszlo hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon piszkos lett a VII kerület
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a Kis diófa utca az illetékeseknek mintha nem is létezne. Itt jobboldalt is 3 bejelentés ezen utcáról szól.
    Mennyivel egyszerűbb lenne végső megoldásként egy mobilwc-t kihelyezni, minthogy naponta...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Szulágyi Ilona bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Utcán felejtett szobabicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagyméretű lom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére