Megoldott

elhagyott autó rendszám nélkül

elhagyott autó rendszám nélkül

Probléma helyszíne
Budapest Deres u. 10a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már ott az autó
  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos! Amikor tervezték az utcát és a házakat (mélygarázs nélkül) még nem öntötték el az autók mindennapjainkat csak mutatóba volt néhány...
  • Garai Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    azért nem tudnak itt szabályosan parkolni, mert az utca nagyon szűk, és sokkal több benne az autó, mint a garázs meg a telken belüli parkolóhely.
  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez gyors volt!
  • K. E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt miért nem tudnak szabályosan parkolni?
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű a Nagy Jenő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Nagy Jenő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére