Megoldott

megsüllyedt talaj

a Halom utca 8/a előtt nemrégiben végzett javítási munkákat a Vízművek. a fagy elmúltával megsüllyedt a föld, kérem, töltsék fel.

Probléma helyszíne
Budapest Halom u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a helyreállítás nincs lyukas rész a jelzett helyszínen
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Bibor Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tűzcsap probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vadőr utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére