Hiányzó zebra
FRISSÍTÉS: 2026.05.27.
A bejelentő visszajelzése:
„Tisztelt Budapest Közút! A felfestést 2025-re ütemezték de már 2026 májusa van. Érdeklődöm, hogy mikorra várható?”
-----
FRISSÍTÉS: 2025.10.29.
Budapest Közút válasza:
„A VII. ker. Dohány u. – Síp u. kereszteződésben a gyalogos-átkelőhely kivitelezése folyamatban van, a végleges kialakítás még a 2025. év során elkészül.”
-----
FRISSÍTÉS: 2026.02.07.
A bejelentő visszajelzése:
„Valószínűleg ez a tavaszi időszakra került át.”
-----
A dohány utcán a síp utca kereszteződésében kiépítették néhány hónappal ezelőtt a zebra helyét, de a zebra felfestése még nem történt meg. Kérjük pótolják, köszönjük szépen!
Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 20
Hozzászólások
Már minden élő van készítve lassan 1 éve, a taktilis jelek a vakoknak be lettek helyezve az aszfaltba. Ráadásul ez számukra balesetveszélyes helyzetet teremt, mert a j...
A VII. ker. Dohány u. – Síp u. kereszteződésben a gyalogos-átkelőhely kivitelezése folyamatban van, a végleges kialakítás még a 2025. év során elkészül.
A megvalósulásig szíves tü...
Nyilvánvaló, hogy kell gyalogátkelőhely!
Még a taktilis jelek is benne vannak a járdában, amik a vakokat/gyengén látókat zebra hiányában jelenleg bev...