Megoldott

csúszós földes kerékpársáv

Kérem az illetékeseket hogy legyenek szívesek intézkedni a sáv tisztítására mert tekintve hogy kanyarban is van a földes rész könnyen ki lehet csúszni ami balesetet is okozhat. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Kőrösi Csoma Sándor út 2-4

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Feltakarították, köszönöm
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit távolabb
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak hogy nappali viszonyok között is legyen egy kép
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Augusztusi karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére