Megoldott

Kőtörmelékes és szemetes környezet az Orczy téri buszmegállóban és a közelében lévő Orczy úton.

2017.05.29 Fejlemény:

2 helyszínen viszont a törmelék elszállítása mind idáig nem történt meg!
(Az Orczy úton, a Lukoil benzinkút előtti zöldterületen)
A 2 fotót a komment alatt mellékeltem.
Kérem a fotókkal együtt küldjétek el ismét az illetékeseknek a problémát!

Eredeti bejelentés
Tisztelt Illetékesek!

Orczy téri 9-es buszmegállóban,
és a közelében lévő Orczy úton,
több ponton, évek óta,
kőtörmelékesek, szemetesek,
a zöldterületek, zöldterületsávok!

Kérem az Illetékeseket,
hogy szállítsák el a kőtörmelékeket,
és szemetet az érintett területről!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér 4a/2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok4
    A kőtörmelékeket elszállították!
    A probléma megoldódott!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Novák Glória Diána
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Orczy téri 9-es buszmegállóban, és a közelében lévő Orczy úton, több ponton, évek óta, kőtörmelékesek, szemetesek, a zöldterületek, zöldterületsávok! Kérem az Illetékeseket, hogy szállítsák el a kőtörmelékeket, és szemetet az érintett területről! Mindezt egy élhetőbb, szebb környe...

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Az illetékesek az érintett terület
    több részén lévő kőtörmelék
    elszállításáról intézkedtek.
    2 helyszínen viszont a törmelék elszállítása mind idáig nem történt meg!
    (Az Orczy úton,...
  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    1.
    Orczy út-Lukoil benzinkút előtt
  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    2.
    Orczy út-Lukoil benzinkút előtt
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük bejelentését, melyről egyeztettünk az ügyben illetékes Főkert Nonprofit Zrt.-vel, és a megkeresést az intézkedés érdekében a társaságnak továbbítottuk.

    Köszönjük az észr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Kőtörmelékes és szemetes környezet az Orczy téri buszmegállóban és a közelében lévő Orczy úton” tárgyú, 18062 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. számú
    Köztisztasági Rendelete alapján bejelentésben megjelölt helyszínen a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Adminok!
    Az Orczy téri 9-es busz megállója melletti parkterületről a kőtörmelékek elszállításra kerültek!
    Az Orczy út
    Orczy tér-Golgota út közti szakaszáról a szemetet elszállították!
    Viszont...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-29662/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az ingatlan előtti járda,valamint a járda és az
    útpálya közötti kiépítetlen terület tisztán tartása az ingatlan
    tu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy az Orczy tér és út Budapest Főváros Önkormányzatának kezelésében van, így a terület takarítása az FKF Zrt. illetve a Főkert Nonprofit Zrt. illetékességébe tarto...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Orczy téri 9-es busz megállójában....
  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz nő a műfűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére