Megoldott

Szemét és rohadás a Pethe Ferenc Téren

A 3. kerületi Pethe Ferenc Tér elhanyagolt, tele csikkel, leszakadt szemetessel. A tér mellett lévő Spar előtti lépcső pedig letöredezett, ronda és balesetveszélyes

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Pethe Ferenc tér 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • foldessy Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden megoldódott, a lépcsőt is javították, gratulálok!
    Miklós
  • foldessy Miklós visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a bejelentésében jelzett terület takarítása ügyében intézkedtünk, valamint felhívtuk a szerződött partnerünk figyelmét a körültekintő, gondosabb munk
    ...
  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • foldessy Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Az összegyüjtött falevelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váradi utca 32A (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út 138-150 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére