Megoldott

Elhagyott gépjármű

Anonim Járókelő

A Ferenc tér - Bokréta utca sarkán hónapok óta mozdulatlanul áll a képen látható elhagyott autó letört jobb oldali tükörrel, a szélvédőjén egy hatósági felszólítás is található.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést, üdv, adminok :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót elvitték. Köszönöm az adminoknak az illetékesek értesítését és ezáltal az ügy elintézését.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Polo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott karambolos jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, osszetort toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére