Válaszra vár

Évek óta eltünt szemetes, és felszerelése óta kiürítetlen csikk gyűjtő

Egyszer régen, tán igaz sem volt, volt egyszer itt a megálló mellett egy szemetes, mellette egy csikk tartóval. Egyszer csak a szemetes eltűnt és csak a csikk tartó maradt. A csikk tartót az előtt sem ürítették, de volt más alternatíva az elnyomott csikkekre. Most, hogy már évek óta nincs szemetes, csak ürítetlen tartó és a miatta becsikkesedett látkép. A csikkmániások nevében szeretnénk kérni egy kukát, de nem akármilyen úrit, hogy ne az legyen, hogy a csikk tartó azért nincs ürítve, mert speciális kulcs kell a nyitásához! Sima, egyszerű narancssárga is megteszi!

Probléma helyszíne
Budapest Barta Lajos u. 1

Hozzászólások

  • Lukács Máté (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület

  • Járókelő Levi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére