Megoldott

Szeméttel teli beugró a Gellérthegy oldalában

A Gellérthegy oldalában, az Erzsébet-híd és a Hegyalja út kereszteződésében, a Szent Gellért-szobor alatt van egy beugró (egykor talán egy bejárat volt), ami korábban egy vasajtóval el volt zárva, ami aztán eltűnt és mára tele van a hely szeméttel. A szemét mennyisége olyan nagy, hogy lassan kilóg a járdára. A héten mintha tűz is lett volna bent a lyukban, mert pár napja az eddigi csípős büdösséghez égett szag is társult. A probléma megoldását azért tartom fontosnak, mert számos turista fordul meg ott a szobor és a vízesés miatt, és a látvány meg a szagok visszataszítóak, a sötét lyuk pedig félelmet is ébreszthet, főleg ha besötétedik. Naponta járok arra, és nem látom, hogy bárki is foglalkozna az üggyel.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Béla, köszönjük a tájékoztatást!
  • Krajcsó Linda hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor nagyjából egyszerre jutott eszünkbe. :-) A lényeg, hogy megoldódott.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt hozzászólok! A Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya már 2014. március 12-re összehívott szakmai egyeztetést e mesterséges üreg ügyében (dokumentum: emlékeztető), azaz a tűzese...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Durva :/
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőt - véleményem szerint minőségi munkával befalazták a lyukat. Megoldottra teszem! :)
  • Krajcsó Linda hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, láttam, nagyon örülök is a fejleménynek! És köszönöm a korábbi választ is! Elég szomorú, hogy ez a helyzet.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre tettek a héten egy új ajtót, most már diszkrétebb.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a baj, hogy az egész Szent Gellért rakpartnak nincs igazán illetékese. Két kerület határán van, akik általában egymásra mutogatnak, vagy egy harmadik félre (Pálosok, Budapest Galéria). A BKK leráz...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Krajcsó Linda bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Oszloptő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére