Megoldatlan

Illegális hulladék lerakás

Illegális hulladék lerakás

Probléma helyszíne
Budapest Tamási Áron u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Sárfű utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felborult kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék a Szent János utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: PAd Mariann
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szent János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére