Megoldott

Kátyú a Kiscelli utca tetején

A minap megjelent egy új, nagy kátyú a Kiscelli utca tetején. Kérem, mielőbb foltozzák be, mert elég mély és nagyon rossz helyen van.

Probléma helyszíne
Budapest Kiscelli u. 108

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az alábbi választ kaptuk az illetékestől: A kátyúzásra már sor került, a bejelentés megoldottra állítható
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére